Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Changed
tr: Değişti
