Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Changed
ar: تم التغير
