Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал
