Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Node type
bs: Tip noda

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod
