Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Changed
cs: Změněno
