Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Node type
cy: Math o nod

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod
