Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Changed
el: Τροποποιημένο
