Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Created
fr: Créé

en: Node
fr: Nœud

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Changed
fr: Modifié

en: Middle content
fr: Contenu - Centre

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
