Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ
