Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Changed
lt: Pakeista
