Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा
