Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga
