Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Changed
oc: Modificat
