Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče
