Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi
