UI Icons (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Enabled
is: Virkjað

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: About
is: Um
