UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Group
bo: ཁག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད
