UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Group
el: Ομάδα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Select
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
