UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Filter
eo: Filtrilo
