UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Group
fi: Ryhmä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: Icons
fi: Ikonit

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Filter
fi: Suodatus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Select
fi: Valitse

en: About
fi: Tietoja

en: Icon only
fi: Vain kuvake

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Previous page
fi: Edellinen sivu
