UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Group
he: קבוצה

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Icons
he: אייקונים

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Next page
he: הדף הבא

en: Select
he: בחר

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Previous page
he: הדף הקודם
