UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Group
jv: Grup

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
