UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Group
ku: گرووپ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
