UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Group
pl: Grupa

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: Icons
pl: Ikony

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Filter
pl: Filtr

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Manual
pl: Ręczne

en: Next page
pl: Następna strona

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: Icon only
pl: Tylko ikona

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Icon display
pl: Wyświetlanie ikony

en: Field types
pl: Typy pól

en: Previous page
pl: Poprzednia strona
