UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Group
fa: گروه

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Link
fa: واصلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Icon
fa: شمایل

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Filter
fa: صافی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: General
fa: عمومی

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
