UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
