UI Icons (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
