UI Icons (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Icon
sr: Икона

en: Filter
sr: Филтрирај
