UI Icons (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
