UI Icons (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
