UI Icons (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Submit
sl: Pošlji

en: Group
sl: Skupina

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: General
sl: Splošno

en: About
sl: O modulu
