UI Icons (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Filter
sq: Filtri

en: About
sq: Informacione
