UI Icons (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Group
am: ቡድን

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ
