UI Icons (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Submit
be: Захаваць

en: Group
be: Група

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Filter
be: Фільтраваць

en: General
be: Агульны

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Field types
be: Тыпы палёў
