UI Icons (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Submit
gl: Enviar

en: Group
gl: Grupo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: Icons
gl: Iconas

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Filter
gl: Filtro

en: General
gl: Xeral

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: Icon only
gl: So icona

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Previous page
gl: Páxina anterior
