UI Icons (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Group
lv: Grupa

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Icon
lv: Ikona

en: Add
lv: Pievienot

en: Icons
lv: Ikonas

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Filter
lv: Filtrēt

en: General
lv: Galvenie

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Select
lv: Izvēlēties

en: About
lv: Par

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
