UI Icons (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Group
ne: समूह

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: About
ne: बारेमा

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ
