UI Icons (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Submit
uk: Надіслати

en: Group
uk: Група

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Icon
uk: Іконка

en: Add
uk: Додати

en: Icons
uk: Іконки

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Filter
uk: Фільтр

en: General
uk: Загальне

en: Icon settings
uk: Настроювання іконок

en: Iconify
uk: Мінімізувати

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Select
uk: Вибір

en: Select icon
uk: Виберіть значок

en: About
uk: Про модуль

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Field types
uk: Типи полів

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: Placeholder for link text
uk: Заповнювач для тексту посилання

en: If none are selected, all will be allowed.
uk: Якщо не вибрано жодного, будуть дозволені усі.

en: SVG Sprite
uk: Спрайт SVG

en: Open an SVG XML file and get the icons.
uk: Відкрийте XML-файл SVG і отримайте піктограми.

en: Path or URL
uk: Шлях або URL

en: Invalid icon source: @source
uk: Недійсне джерело значка: @source

en: Invalid icon path extension @filename.@extension in source: @source
uk: Недійсне розширення шляху значка @filename.@extension у джерелі: @source

en: Invalid icon path in source: @source
uk: Недійсний шлях значка в джерелі: @source

en: No icon found in source: @source
uk: У вихідному коді піктограми не знайдено: @source

en: Handles paths or URLs for icons.
uk: Обробляє шляхи або URL-адреси для піктограм.

en: Handles SVG files from one or many paths, remote is not allowed and will be ignored.
uk: Обробляє файли SVG з одного або багатьох шляхів, віддалений шлях заборонений і буде проігнорований.
