UI Icons (1.0.0-beta6) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
