UI Icons (1.0.0-beta6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Group
bs: Grupa

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
