UI Icons (1.0.0-beta6) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Submit
ca: Envia

en: Group
ca: Grup

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: Add
ca: Afegeix

en: Icons
ca: Icones

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Filter
ca: Filtra

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Select
ca: Seleccioneu

en: About
ca: Detalls

en: Icon only
ca: Només icona

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Path or URL
ca: Camí o URL
