UI Icons (1.0.0-beta6) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Filter
ka: ფილტრი

en: General
ka: ზოგადი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
