UI Icons (1.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Filter
km: តម្រង

en: General
km: ទូទៅ​

en: About
km: អំពី
