UI Icons (1.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Submit
lt: Siųsti

en: Group
lt: Grupė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Filter
lt: Filtruoti

en: General
lt: Bendras

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
