UI Icons (1.0.0-beta6) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Submit
pt: Enviar

en: Group
pt: Grupo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Link
pt: Ligação

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Icon
pt: Ícone

en: Add
pt: Adicionar

en: Icons
pt: Ícones

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Filter
pt: Filtro

en: General
pt: Geral

en: Icon settings
pt: Configurações de ícone

en: Next page
pt: Próxima página

en: Select
pt: Selecionar

en: About
pt: Sobre

en: Icon only
pt: Apenas ícone

en: Autocomplete
pt: Autocompletar

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Placeholder for URL
pt: Espaço reservado para o URL

en: Placeholder for link text
pt: Espaço reservado para o texto do link

en: If none are selected, all will be allowed.
pt: Se nenhum for selecionado, todos serão permitidos.
