UI Icons (1.0.0-beta6) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Group
te: సమూహం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Add
te: చేర్చు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Filter
te: వడపోయి

en: General
te: సాధారణ

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
