UI Icons (1.0.0-beta7) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Group
hy: Խումբ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: General
hy: Ընդհանուր
