UI Icons (1.0.0-beta7) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: About
my: အကြောင်း
