UI Icons (1.0.0-beta7) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Submit
nl: Indienen

en: Group
nl: Groep

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add
nl: Toevoegen

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: General
nl: Algemeen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Select
nl: Selecteren

en: About
nl: Over

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst

en: Filter by name
nl: Filteren op naam

en: If none are selected, all will be allowed.
nl: Zonder selectie zijn alle opties toegestaan.

en: Open an SVG XML file and get the icons.
nl: Open een SVG XML-bestand en haal de iconen eruit.

en: Path or URL
nl: Pad of URL

en: Invalid icon source: @source
nl: Ongeldige icoon-bron: @source

en: Invalid icon path extension @filename.@extension in source: @source
nl: Ongeldige extensie @filename.@extension in icoon-bron: @source

en: Invalid icon path in source: @source
nl: Ongeldig pad in icoon-bron: @source

en: No icon found in source: @source
nl: Geen icoon gevonden in bron: @source

en: Handles paths or URLs for icons.
nl: Verwerkt paden of URL's voor iconen.

en: Handles SVG files from one or many paths, remote is not allowed and will be ignored.
nl: Verwerkt SVG-bestanden van één of meerdere paden. Externe zijn niet toegestaan en worden genegeerd.
