UI Icons (1.1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Submit
cs: Odeslat

en: Group
cs: Skupina

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Icon
cs: Ikona

en: Add
cs: Přidat

en: Icons
cs: Ikony

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Filter
cs: Filtr

en: General
cs: Obecné

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Select
cs: Vybrat

en: About
cs: Popis

en: Icon only
cs: Pouze ikony

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Field types
cs: Typy polí

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Filter by name
cs: Filtrovat podle jména
